Sven Lidberg litografier

Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier
Sven Lidberg litografier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIDBERG, Sven (1944-2009): 5 st, Figurkompositioner, signerade, ea, färglitografier, bladstorlek 20x14 - 35x21,5 cm, oramade

173311

2013-03-10