Skrin allmoge

Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge
Skrin allmoge

Klubbat för:

700 SEK

1 200 SEK

SKRIN, skuren dekor med polykrom bemålning, daterad och märkt 1836 A.AD, höjd 17, 29x19 cm

Obetydliga skador, bruksslitage, senare bemålad

173324

2013-03-07