Klubbat för:
700 SEK
1 200 SEK
SKRIN, skuren dekor med polykrom bemålning, daterad och märkt 1836 A.AD, höjd 17, 29x19 cm
Obetydliga skador, bruksslitage, senare bemålad
173324
2013-03-07