Modellbåt på stativ

Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ
Modellbåt på stativ

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SEGELEKA på stativ, Roslagsmodell, monogramsignerad och daterad BP 1977, längd 46 cm

Lösa åror, rorkult saknas

173353

2013-03-07