Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEGELEKA på stativ, Roslagsmodell, monogramsignerad och daterad BP 1977, längd 46 cm
Lösa åror, rorkult saknas
173353
2013-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här