Ritbordshurts Joe Columbo

Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo
Ritbordshurts Joe Columbo

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RITBORDSHURTS, 1960/70-tal, design Joe Columbo, svart plast, präglad signatur, höjd 73, 43x41 cm

Bruksslitage och repor

173365

2013-03-14