Bastuba mässing

Bastuba mässing
Bastuba mässing
Bastuba mässing
Bastuba mässing
Bastuba mässing
Bastuba mässing
Bastuba mässing
Bastuba mässing

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BASTUBA, 1900-tal, mässing, "Brassband", Imported by AB Eric Petterson Stockholm, Tyskland, längd 113 cm

Bucklor och slitage

173366

2013-03-07