Harald Lyth serigrafi
2013-03-09
173368
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LYTH, Harald (född 1937): Triptyk, signerad och numrerad LYTH 19/35, serigrafi, 66x35 cm