Lennart Berglund objekt

Lennart Berglund objekt
Lennart Berglund objekt
Lennart Berglund objekt
Lennart Berglund objekt

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGLUND, Lennart (född 1930): Relief i kartong, signerad a tergo Lennart Berglund kartong monterad med distans på plexiskiva, 104x110 cm

Skador och revor

173369

2013-03-07