Gunnar Brusewitz blandteknik

Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik
Gunnar Brusewitz blandteknik

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Räv i vinterlandskap, signerad och daterad G Brusewitz 10-1-72, blandteknik, 21x30 cm

173380

2013-03-07