Gunnar Brusewitz tusch

Gunnar Brusewitz tusch
Gunnar Brusewitz tusch
Gunnar Brusewitz tusch
Gunnar Brusewitz tusch

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): 2 st teckningar, motiv av rådjur och fikarast i naturen, signerade och daterade Brusewitz 65 resp 61, tusch, ca 14,5x21,5 resp 15,5x21,5 cm

173382

2013-03-07