Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LINDELL, Lage (1920-1980): Tomteboda, färgserigrafi, signerad och numrerad Lage Lindell 48/91, 79x106 cm
173383
2013-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här