Spegel och skål med blomdekor
Vollendet
2013-03-07
173386
| Höchstes Gebot | 350 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
SPEGEL, med porslinsram, blomdekor, SKÅL på fot, med gallerkant, 1900-tal, spegelns höjd 35 cm
Nagg