Spegel och skål med blomdekor

Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor
Spegel och skål med blomdekor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

SPEGEL, med porslinsram, blomdekor, SKÅL på fot, med gallerkant, 1900-tal, spegelns höjd 35 cm

Nagg

173386

2013-03-07