Fat figurin i keramik

Fat figurin i keramik
Fat figurin i keramik
Fat figurin i keramik
Fat figurin i keramik
Fat figurin i keramik
Fat figurin i keramik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FAT, 4 st., keramik, Gustavsberg märkta med studiohanden, längd 21-30, FIGURIN, märkt med studiohanden, höjd 21 cm

Smärre nagg, krackeleringar

173388

2013-03-07