Isabella Wrangel oljemålning

Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning
Isabella Wrangel oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WRANGEL, Isabella (1911-1975): Komposition, signerad och daterad Isabella Wrangel -54, olja på duk, 47x65, 5 cm

Smärre färgbortfall.

173396

2013-03-09