Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WRANGEL, Isabella (1911-1975): Komposition, signerad och daterad Isabella Wrangel -54, olja på duk, 47x65, 5 cm
Smärre färgbortfall.
173396
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här