Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition, signerad och daterad Ola Billgren -96, 1/90, färgetsning, 34,5x53 cm
173403
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här