David Engström oljemålning

David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning
David Engström oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ENGSTRÖM, David (1933-2004): "Pantbanken", signerad och daterad David Engström 1967, olja på pannå, applikation, 73x102 cm, Inköpt på "De Unga" 1972

173426

2013-03-07