Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TALLRIKAR, 6+2 st., porslin, Kina, Qianlong, 1700-tal, diameter 22,5 cm
1 tallrik med hårspricka och nagg, övriga med glasyrnagg
173438
2013-03-07
Gör en kostnadsfri värdering här