Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKEPPSUR, ubåtsklocka, Sovjetunionen omkring 1960-tal, grålackerat vattentätt urhus i gjutgods, diameter 21 cm
Smärre lackskador
173451
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här