Fartygsklocka Sovjet

Fartygsklocka Sovjet
Fartygsklocka Sovjet
Fartygsklocka Sovjet
Fartygsklocka Sovjet

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEPPSUR, ubåtsklocka, Sovjetunionen omkring 1960-tal, grålackerat vattentätt urhus i gjutgods, diameter 21 cm

Smärre lackskador

173451

2013-03-23