Marianne Ågren oljemålning
Valmis
2013-03-08
173455
| Korkein tarjous | 6 800 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Fantasia", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 100x80 cm