Klubbat för:
11 500 SEK
Schätzwert
7 000 SEK
Beschreibung
ÅGREN, Marianne (Född 1943): "Välkomna till festen", signerad Marianne Ågren, olja på duk, 104x85 cm
Zustandsbeschreibung
173460
2013-03-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner