Träsnitt Japan bl.a. Kunisada

Träsnitt Japan bl.a. Kunisada
Träsnitt Japan bl.a. Kunisada
Träsnitt Japan bl.a. Kunisada
Träsnitt Japan bl.a. Kunisada

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTAGAWA, Kunisada, (1786-1864) 2 st: kurtisaner, båda signerade Toyokuni ga, 35x24,5 resp 24x17 cm, TRÄSNITT, Japan, oidentifierad konstnär, 15x20 cm

Smärre skador

173466

2013-03-07