Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Blåbär i kruka, signerad och daterad v Schantz 78, numrerad 43/155, färglitografi, 39x53 cm
173487
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här