Barris Marilyn foto

Barris Marilyn foto
Barris Marilyn foto
Barris Marilyn foto
Barris Marilyn foto

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn i handduk, signerad George Barris, OneWest edition, 123/200, daterad 5-16-2006, 48x38 cm

173491

2013-03-08