Kristensen träsnitt

Kristensen träsnitt
Kristensen träsnitt

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KRISTENSEN, Tom (Australien född 1962): Big Mack - Mao, färgträsnitt, signerad och daterad 2006 74/100, träsnitt 17,5x13,5 cm

173496

2013-03-08