Fat Wilhelm Kåge

Fat Wilhelm Kåge
Fat Wilhelm Kåge
Fat Wilhelm Kåge
Fat Wilhelm Kåge

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT på fot, stengods, Wilhelm Kåge, signerad FARSTA KÅGE studiohand, höjd 3, diameter 16 cm

Ytkrackeleringar bränningsdefekter

173498

2013-03-08