Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT på fot, stengods, Wilhelm Kåge, signerad FARSTA KÅGE studiohand, höjd 3, diameter 16 cm
Ytkrackeleringar bränningsdefekter
173498
2013-03-08
Gör en kostnadsfri värdering här