Nils Kölare serigrafier

Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier
Nils Kölare serigrafier

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖLARE, Nils (1930-2007): Kompositioner, 3 st., signerade och daterade, färgserigrafier, 16x20 cm vardera

173500

2013-03-09