Philip von Schantz färglitografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med äpplen, färglitografi, numrerad 64/140, signerad och daterad von Schantz 77, 53x40, oramad

Revor

173504

2013-03-09