Harry Wichman färglitografi

Harry Wichman färglitografi
Harry Wichman färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

WICHMAN, Harry (1916-1993): "Skärgårdsbåt", signerad Wichmann -63, färglitografi, 98/300, 30x70 cm

Gulnad mindre vattenfläck

173510

2013-03-08