Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Fragment av fossil sten", a tergo signerad och daterad Nils.G.Stenqvist 1991, olja på duk, 43x31 cm

173511

2013-03-09