Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Fragment av fossil sten", a tergo signerad och daterad Nils.G.Stenqvist 1991, olja på duk, 43x31 cm
173511
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här