Arne Nilsson komposition

Arne Nilsson komposition
Arne Nilsson komposition
Arne Nilsson komposition
Arne Nilsson komposition

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

NILSSON, Arne (1925): Komposition signerad Arne Nilsson, blandteknik, 41x33 cm
Proveniens Inan Hellstöms konstsamling

173519

2013-03-08