Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnor med druvor i korg, signerad M Berggren, olja på duk, 104x85 cm
173530
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här