Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinnor med druvor i korg, signerad M Berggren, olja på duk, 104x85 cm

173530

2013-03-09