Väggfontän i tenn

Väggfontän i tenn
Väggfontän i tenn
Väggfontän i tenn
Väggfontän i tenn
Väggfontän i tenn
Väggfontän i tenn

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGFONTÄN med lock, tenn, svängd form, rak baksida samt kran och tapp i gul metall, troligen Tyskland, 1800-tal, höjd 33 cm

Skador

173546

2013-03-08