Oidentifierad konstnär oljemålning
2013-03-09
173550
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal), Jesus vid brunnen, olja på duk, 77x64 cm
PROVENIENS: Inköpt på Beijers auktioner
Dubblerad, duklagningar