Spegel i Louis XV-stil

Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil
Spegel i Louis XV-stil

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGEL, Louis XV-stil, 1800-tal, träskuren, förgylld med polerat guld, silverfolierat glas,103x79 cm

Skador

173566

2013-03-08