Hörnskåp engelskt

Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt
Hörnskåp engelskt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, England, mahogny, höjd 218, 87x37 cm, nyckel finns

Ytskador

173600

2013-03-10