Axel Kargel

Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel
Axel Kargel

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): "Självporträtt", signerad och daterad A Kargel 1945, olja /blandteknik på duk fäst på pannå 30x24 cm

Smärre färgbortfall

173602

2013-03-09