Axel Kargel olja

Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja

Klubbat för:

26 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): Sjöbodar, signerad och daterad A Kargel 1954, olja på duk fäst på pannå, 22x34 cm, enligt påskrift "Sjöbodar vid Sandviken"

173605

2013-03-09