Axel Kargel gouache

Axel Kargel gouache
Axel Kargel gouache
Axel Kargel gouache
Axel Kargel gouache

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): "Ölandsskiss av hästar", signerad och daterad A Kargel 1936, gouache, 35,5x55 cm

173608

2013-03-09