Jan Petter Bratsberg oljemålning
Vollendet
2013-03-09
173611
| Höchstes Gebot | 5 600 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BRATSBERG, Jan Petter (född 1950): Motiv med rovfåglar, signerad och daterad JP Bratsberg-87, olja på duk, 110x90 cm
Liten dukskada