Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRATSBERG, Jan Petter (född 1950): Motiv med rovfåglar, signerad och daterad JP Bratsberg-87, olja på duk, 110x90 cm
Liten dukskada
173611
2013-03-09
Gör en kostnadsfri värdering här