Jan Petter Bratsberg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

3 000 SEK

BRATSBERG, Jan Petter (född 1950): Motiv med rovfåglar, signerad och daterad JP Bratsberg-87, olja på duk, 110x90 cm

Liten dukskada

173611

2013-03-09