Axel Kargel olja

Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): "Lador vid Löttorp", signerad A Kargel, olja på duk fäst på pannå, 20,5x30 cm

173613

2013-03-09