Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Rovfågel i skogslandskap, signerad L. Sand, -85, olja på duk, 61x50 cm

173615

2013-03-09