Axel Kargel olja

Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja
Axel Kargel olja

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

KARGEL, Axel (1896-1971): "Öde strand", signerad och daterad A Kargel, 1952, olja på duk fäst på pannå, 38x53 cm

173624

2013-03-09