Gravyrer med förgyllda ramar

Gravyrer med förgyllda ramar
Gravyrer med förgyllda ramar
Gravyrer med förgyllda ramar
Gravyrer med förgyllda ramar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, gravyrer, kvinnoporträtt, rammått 40x57 cm

Fuktskador

173627

2013-03-10