Torsten Palm oljemålning

Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning
Torsten Palm oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PALM, Torsten (1885-1934): Strandbild, signerad T Palm-32, olja på pannå, 33x41 cm

173631

2013-03-10