Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PALM, Torsten (1885-1934): Strandbild, signerad T Palm-32, olja på pannå, 33x41 cm
173631
2013-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här