Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOPPLANTERNA, med fotogenbelysning, omkring 1900-talets mitt, koppar, signerad HG (Herman Gotthardt AB), nr 28158 (tidigare 51994), höjd 43 cm, certifikat utfärdat 1975
173637
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här