Topplanterna koppar

Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar
Topplanterna koppar

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOPPLANTERNA, med fotogenbelysning, omkring 1900-talets mitt, koppar, signerad HG (Herman Gotthardt AB), nr 28158 (tidigare 51994), höjd 43 cm, certifikat utfärdat 1975

173637

2013-03-23