Lennart Sand oljemålning

Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning
Lennart Sand oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

3 000 SEK

SAND, Lennart (född 1946): Vinterhare, signerad L. Sand, -89, olja på duk, 42x61 cm

173640

2013-03-09