Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BODIN, Edvin (1898-1965):"Gammal såg Kittelfjäll", signerad Edv. Bodin, olja på pannå, 40x57 cm
173644
2013-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här