Edvin Bodin oljemålning
2013-03-10
173647
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BODIN, Edvin (1898-1965): Bygata, signerad Edv. Bodin, olja på duk klistrad på pannå, 35x68 cm